Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tani, dobry hosting - opinie

Utworzony przez mariant, 24 kwietnia 2013 r. o 00:00
Ja także polecam Hekko.pl Mam u nich konto już prawie rok i póki co jestem zadowolony. Z drugiej strony mam także konto na Home.pl i w zasadzie też jestem zadowolony co do jakości ale niestety kosztuje prawie 2 razy więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę parę firm oferujących domeny, ale nie zdecydowałbym się na żadną z nich, po lekturze artykułu na stronie swiatdomen24.pl. Wystarczy wejść w zakładkę "wiedza" i przekonać się o co firmom tak naprawdę chodzi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe konto na Firehost kosztuje 45 zł, masz tam 35 Gb transferu, pod kilka stronek na WP wystarczy. Mają porządny i szybko działający support, jakość usług wysoka, plus za opcję wyboru między da, a cpanel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Hekko można się teraz przenieść z opcją otrzymania pół roku serwera za darmo - ja tak do nich trafiłem. Warto - płacę dużo mniej niż u poprzedników, a poziomu supportu nie ma co porównywać... Odpowiedzi w kilka minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Hekko dalej mają domenę za free do konta za 70 zł i przy każdym przedłużeniu hostingu dostajecie rabat, a co jakiś czas dokładają transferu. Nie widzę sensu korzystania z innej usługi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno Firehost. W zasadzie płacę za hosting śmieszne grosze, a wszystko działa szybko i nie sprawia problemów. Support reaguje w kilka minut, dobre pakiety za śmieszną kasę no i już sam fakt, że wybieram pomiędzy DA, a cpanel, a nie mam wszystko narzucone z góry.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hekko daje pól roku za darmo jak się do nich przeniesiecie, sami przenieśli mi wszystkie pliki - fajna promocja. Wiem, że po przedłużeniu konta za rok od razu dostanę rabat i co jakiś czas poprawiają parametry kont. Wydaje mi się, że to dobra decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę przyznać, że teraz dobrze radzi sobie na rynku securityhost.pl. Mają ekonomiczny panel rejestracji i odnowienia domen. Wychodzi u nich taniej niż u gigantów hostingowych, a jakość jest podobna. Za transfer nic nie płacisz, co uważam za świetny dodatek do oferty.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem securityhost.pl ma serwery w Polsce i jako jedna z nielicznych firm zapewnia nieograniczony transfer danych, niezależnie od wykupionej pojemności. Według mnie to świetna oferta, bo przechodzisz na kolejny pakiet dopiero po osiągnięciu faktycznego limitu ilościowego. Nawet 1 GB (50 zł rocznie) wystarczy z powodzeniem dla małych firm, które generują sporo odwiedzin. Nie trzeba się przejmować, że nagle stronka przestanie działać po przekroczeniu transferu. Oferta rewelacyjna, tania i konkurencyjna dla dużych podmiotów z branży.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy wam małe konto na Firehost. Na jednym takim koncie trzymamy kilka stronek i nie ma żadnych problemów. Największy plus - niezawodność i niska cena. No i jeszcze support, który reaguje w kilka minut. Dostałem kody rabatowe przy przedłużaniu domeny. Jeśli ktoś ma potrzebę, to mogę się podzielić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na koncie o którym piszesz mogę na spokojnie postawić forum i będzie dobrze działało? Mam tysiąc unikalnych odwiedzin dziennie - aktualny serwer nie bardzo daje radę. Co proponujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynajcie od konta na Firehost, problemy nie powinny się pojawiać, serwer raczej będzie działał szybko. Mam u nich wiele serwisów - wszystko fajnie działa. Radzę na wstępie zacząć od darmowego okresu testowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie wszystkie serwisy prowadzę na hekko, nie ma żadnych problemów, działają szybko, nie sprawiają żadnych problemów - i tam plus jest taki, ze do konta za 70 zeta dostajesz domenę PL za free. Tak więc ogólnie całość wychodzi śmieszne grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra a jak tam z zabezpieczeniami serwisów i ochroną anty-phising oraz DDos oraz innymi tego typu kwestiami. Czy te firmy dobrze zabezpieczają serwisy ,czy raczej mam pytać w integratedsolutions.pl o takie kwestie bo wiadomo serwis musi być dobrze zabezpieczony, szczególnie jak wymaga od użytkowników logowania.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy "ciężkiej" stronie i dużej liczbie wejść, możesz wyczerpać limit. Tak czy inaczej spróbowałabym choćby ze względu na niską cenę. http://www.gbridal.co.uk/formal-evening-dresses-c63/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku lat trzymam wszystkie stronki na Firehost, nie ma żadnych problemów, serwer działa na prawdę szybko, ale przede wszystkim cieszy support. W końcu firma, która pomaga w każdym problemie i faktycznie reaguje na nie bardzo szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 stronki mam na koncie w Firehost, wszystko działa na prawdę szybko, nie sprawia żadnych problemów. Generalnie - jakościowa usługa i tak powinno być. Oczywiście możecie kupować konta za kilka stówek, ale tak na prawdę to wam się zupełnie nie przełoży na jakość usług.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio zamówiłem hosting od Security Host i jest okej. Na stronie securityhost.pl jest cennik za konkretne pakiety. Dobry kontakt, miła obsługa i nie ma problemów z serwerami. Zresztą są w Polsce w centrum Atman, a nie gdzieś daleko za granicami...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam Firehost i jestem zadowolony, hosting szybki, nie sprawia problemów, serwer działa jak należy, więc nie rozumiem w czym problem?  Bardziej mam wrażenie, że ludzie te problemy sami sobie tworzą na siłę, co nie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na tym koncie Firehost poniżej stówki mogę postawić 4 strony i będzie to dobrze działało? To dla mnie całkowicie nowy temat, jestem laikiem i będę wdzięczny za wszelką pomoc. To pierwsze strony jakie będę prowadził.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...